1992 yılında İSTANBUL’da kurulan ESLA MÜHENDİSLİK A.Ş. kurulduğu tarihten günümüze kadar konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile gerek yurt içinde, gerek yurt dışında kamu binaları, hastane, üniversite, havaalanı, otel, konut, iş merkezleri, A.V.M. gibi birçok projeye imzasını atmış (taahhüt ortağı olmuş) ve tamamladığımız projelerin birçoğunda örnek gösterilen bir firma olmanın sorumluluğunu her zaman üstlenmiştir.
Bizi biz yapan değerlerimiz olan kalite, güven, gelişim, saygı ve beraberlik en önemli hazinemizdir. Aynı zamanda ESLA MÜHENDİSLİK ailesi olarak ülke ekonomisine çevresel ve sosyal açıdan katkı sağlayarak temiz, yenilenebilen enerji kaynakları ile sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik beceriler ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyor ve işimizi en iyi şekilde yaparken toplum değerlerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Hizmetlerimiz;
Elektrik alanında;
Orta Gerilim: Dağıtım, şalt ve trafo işleri.
Alçak Gerilim: Dize jeneratör grupları, Otomatik transfer sistemleri, AG dağıtım panoları, AG kuvvet dağıtım alt yapı sistemleri, UPS ve akü grubu sistemleri, Yıldırımdan koruma ve topraklama sistemleri, Otomatik reaktif güç kontrol sistemleri, Busbar sistemleri, Aydınlatma, Otomasyon ve kuvvetli akım priz sistemleri.
Zayıf Akım Sistemleri: Yangın algılama ve ihbar sistemleri, Genel seslendirme ve acil anons sistemleri, Telefon ve data yapısal kablolama sistemleri, CCTV (kapalı devre güvenlik kamera) sistemleri, Merkezi anten uydu TV sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Güvenlik alarm sistemleri, Konferans salonu, Ses ve ışık sistemleri.
Mekanik alanında;
Sıhhi Tesisat: Sıcak ve soğuk su sistemleri, Temiz ve pissu tesisatları, Arıtma tesisleri, basınçlandırma sistemleri.
Isıtma Sistemleri: Sulu ve buharlı ısıtma sistemleri, Kazan daireleri, Alternatif ısıtma sistemleri.
Havalandırma Sistemleri: Konfor havalandırması, Hijyenik havalandırma sistemleri, Endüstriyel sistemler.
Medikal Gaz Sistemleri: Basınç hava tesisatı, Medikal azot tesisatı, Medikal oksijen tesisatı, Medikal vakum tesisatı, Tüp taşıma tesisatı.
Doğalgaz Tesisatı: Bina içi tesisat, Servis hatları, Reglaj istasyonları.
ESLA MÜHENDİSLİK ailesi olarak; geleceğe adını miras bırakmanın yanında faaliyet gösterdiğimiz Elektrik ve Mekanik iş alanlarında öncü, uluslararası standartlara uygun, hayal ettiğimiz dünya için çözümler üretmeye çalışan ve bulunduğumuz sektörde üst sıralarda yer alan ismini daima yukarılara taşımayı ve başarı grafiğini sürekli yükseltmeyi amaç edinmiştir. Enerjiyi baştan sona taşıyoruz.